Pradžia Naujienos Produktai Kontaktai
Produkai:Būvio ir judesio davikliai


ESYLUX būvio davikliai
Šiuo metu elektros taupymas visiems tampa ypatingai svarbus. Be abejonės niekas taip netaupo elektros energijos apšvietime  kaip išjungta šviesa.
ESYLUX - apšvietimo valdymo davikliais srityje dirbanti ir pirmaujanti Vokietijos kompanija -Jums siūlo efektyvius sprendimus, kaip sumažinti elektros energijos sąnaudas apšvietimui Jūsų pastatuose ir naudoti energijos tik tiek kiek tuo metu reikia .
 Produktų grupę sudaro:naujos kartos biodinaminio apšvietimo LED šviestuvai , buvimo detektoriai, judesio sensoriai, būvio davikliai (presence detectors) , judesio davikliai , fotorelės, halogeniniai prožektoriai, lauko žibintai su sensoriais ir be jų, dūmų davikliai, avariniai- evakuaciniai šviestuvai.
Ypatingas dėmesys skiriamas judesio ir būvio davikliams. Sėkminga patirtis naudojant judesio sensorius ar buvimo detektorius parodė, kad galima  iki 70 procentų sumažinti elektros energijos sąnaudas apšvietimui.
Norint to pasiekti, reikia, kad apšvietimas būtų naudojamas tik tada, kai jo reikia. Judesio davikliai automatiškai įjungia  arba išjungia apšvietimą tik tada, kai patalpoje yra žmonės ir kai natūralus apšvietimas mažesnis už nustatytąjį. Taigi kiekvieną kartą Jums išėjus iš patalpos,  joje apšvietimas automatiškai bus išjungtas, o į patalpą įėjus - įjungtas.  Jums būnant patalpoje (pavyzdžiui, dirbant  prie stalo) ir esant pakankamam apšvietimo lygiui, šviesa automatiškai užgesinama, o natūraliam apšvietimui sumažėjus - automatiškai uždegama.
Plati judesio daviklių gama leidžia pritaikyti būtent tai patalpai idealiai tinkantį variantą.Judesio davikliai  yra skirti aukštoms patalpoms (iki 10 metrų aukščio), koridoriams (iki 40 metrų), drėgnoms patalpoms (IP44, IP54). Yra 360 laipsnių daviklis su didele aprėpties zona (pvz., automobilių aikštelėms, konferencijų salėms, įstaigoms).Taip pat KNX ar DALI sistemoms skirti judesio davikliai.
 
Pagrindinės judesio daviklių ir būvio daviklių  panaudojimo sritys
 
Judesio davikliai
Skirti naudoti lauke arba patalpose, kuriose mažai arba visai nėra natūralaus apšvietimo ir šviesa reikalinga bet kada į patalpą įėjus žmogui.
Naudojami koridoriuose, tualetuose, laiptinėse, požeminėse aikštelėse, rūsiuose, sandėliuose, garažuose ir t.t.
 
Būvio davikliai
Būvio davikliai - tai  „intelektualūs“ judesio davikliai. Esminis jų skirtumas nuo judesio daviklių tas, kad būsenos davikliai nuolat matuoja esamą aplinkos apšvietimą ir  reaguoja net į mažiausius kūno judesius, todėl idealiai tinka patalpoms su natūraliu apšvietimu, kuriose yra, pavyzdžiui, sėdimos darbo vietos. Būsenos davikliai  automatiškai uždega ar užgesina šviesą priklausomai nuo aplinkos apšvietimo (šviesa bus įjungiama tik tuomet, jeigu patalpoje bus žmonių, o išjungiama žmonėms išėjus). Būsenos davikliai – idealus pasirinkimas ekonomiškam ir komfortiškam šviesos valdymui. Todėl jie idealiai tinka naudoti įstaigose, viešbučiuose, konferencijų salėse, sporto salėse, bibliotekose, muziejuose, persirengimo kambariuose ir kitose patalpose, kuriose yra natūralus apšvietimas.
Buvimo detektorių valdymą ir nustatymą galima vykdyti rankiniu arba nuotoliniu pultu. Nuotolinio pulto naudojimas leidžia greitai ir tiksliai pakeisti daviklio parametrus be kopėčių ar įrankių (patogu, kai aukštos lubos ar yra daug daviklių).
Paprastų būvio sensorių montavimas leidžia daviklius sumontuoti tiek naujuose pastatuose, tiek senesnėse patalpose.
Atnaujintas judesio daviklių dizainas sukurtas bendradarbiaujant su architektais, dizaineriais ir inžinieriais.
Visa ESYLUX produkcija pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų ir garantuoja aukščiausią kokybę ir nepriekaištingą veikimą daugelį metų .Kiekvienas gaminys prieš palikdamas gamyklą praeina kruopščią kokybės kontrolę.
UAB “EnergoZona”. Visos teises saugomos. © 2008
Sprendimas TAMiSTA